.

.

New
куче Животинско шарм pendant за DIY топлина трансфер печатење Цртан филм дванаесет хороскопски рака-насликани pendant за Сублимација персоналните

куче Животинско шарм pendant за DIY топлина трансфер печатење Цртан филм дванаесет хороскопски рака-насликани pendant за Сублимација

DEN 863.04

Стока
Достапно.


Белешки : цената е за празно цена,ако сакате да печатите сликата,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена
ако сакате кои стил, ве молиме да ни кажете број и количина,инаку ние ќе испрати мешавина на стилови за да можете acquiescently
вкупна должина : 33cm, можеби малку грешка
печатени област големина : околу 5cm*2.5 cm, можеби малку грешка
дебелина:0.3 цм
Позитивни: Праска кожата платно
ова е топлина tranfer печатење потрошен ,термички трансфер печатење празно производ
имаме голем број на производи за сублимација,ако треба, plesae контактирајте со нас

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Meirenpeizi
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
565016002832v
Стил:
Класичен
Материјал:
како фото
поддршка на продажба:
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО&МАЛО
Свеж

Избор на клиенти