.

.

New
Мини Цел 10PCs 10*40MM Круг Бисери Декорирани Растенијата Грашок Pendant Шарм DIY Накит Наоди Украс Додаток Облека Оркестарот

Мини Цел 10PCs 10*40MM Круг Бисери Декорирани Растенијата Грашок Pendant Шарм DIY Накит Наоди Украс Додаток Облека Оркестарот

DEN 194.00
DEN 216.00

Стока
Достапно.

99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот кристал rhinestones отвори enemal цвет хривнија шарм 30pcs накит масло капка легура ѓердан accessroies шарм US$ 20. Ако не сте го добиле вашиот пакет ,
ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери за што веднаш штом ќе може да.99 /многу
парчиња / многу
Микс од бои 50pcs/многу 11*16mm мода кул крстот форма накит легура хривнија шарм.Масло се откажат златна боја галвански телефон шарм US$ 16.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот најновите кристал цвет девојка pendant шарм DIY хривнија накит легура шарм метал нафта капка круг глеѓ шарм US$ 22.се надеваме дека може да се добие вашиот љубезно разбирање ако
примена на нашите производи што боите се малку различни со слики.
Фабрика Директни Продаде DIY Накит Шарм
Prouducts детали :
Големина : околу 10*40mm
Облик : како ваш избор
Материјал : масло капка легура
Употреба : DIY накит
Пакување : во врска со 10pcs
Боја : како на вашиот избор
Пакет содржина : производите ќе нареди
Повеќе Шарм Дизајни
Љубезно ве молиме да ги прочитате пред ставање на налози :
Почитувани клиенти :
Ви благодарам многу за шопинг.99 /многу
парчиња / многу
Најголемиот дел Најновите модни Effiel Кула Форма легури на метал хривнија шарм со трендафил цвеќе круг бисер декорација Накит DIY шарм US$ 18.
1 : ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на пакетот. Ние можеме да работиме заедно за да
реши спорот.Ви благодарам многу!
Во однос производи покаже :
Најновите сјајот кристал ab кристал флорални лебди locket waterdrop легура pendant Сребрен тон позлатен накит diy метал шарм US$ 21. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време
во царинење или друга причина. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот микс 30pcs емајлирани легури на метал шарм 16mm мрежа стереоскопски тркалезна форма масло капка хривнија накит шарм US$ 20.

Детали

Метална боја:
шарени стил, бела стил
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
0176
Обликотшема:
Растенијата
Функција:
diy накит
Компатибилност:
diy накит
Метали Тип:
Легура
боја:
како ваш избор
Материјал:
цинк легура кристал rhinesone и така натаму
Обликот:
како слика
Количина:
10pcs
Пакување:
10pcs/торба
Големина:
Околу 10*40mm
Употреба:
телефон синџир keyring earring ѓердан хривнија
превозот:
1 цел преку 6usd,слободни кина пост регистрирани воздух пошта или e-пакет
Брза испорака:
износ над 150usd,слободни брза испорака како емс fedex и така натаму
Свеж

Избор на клиенти