.

.

New
моден lychee 100pcs Ѕвезди Дрвени Монистра Pendant За Накит Одлуки Ѓердан Меша Боја Со Дупка DIY Додатоци

моден lychee 100pcs Ѕвезди Дрвени Монистра Pendant За Накит Одлуки Ѓердан Меша Боја Со Дупка DIY Додатоци

DEN 105.12

Стока
Достапно.

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Количина : 100pcs Боја : како на сликата Материјал : Алуминиум Големина на : 1.4*1.4*0.5 cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч =2.54 см Информации : 1.Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Ѕвезда
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
unkonwn
Бренд Име:
моден lychee
Свеж

Избор на клиенти