.

.

New
25Pcs/трговија на Големо Ангел Bola Кристал Етерично Масло Кафез Ѓердани Хармонија Повикувачот Приврзоци за Жена Подарок Накит 24mm L048

25Pcs/трговија на Големо Ангел Bola Кристал Етерично Масло Кафез Ѓердани Хармонија Повикувачот Приврзоци за Жена Подарок Накит

DEN 4124.00
DEN 5976.00

Стока
Достапно.


6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ US $ 8.7 /пар US $ 7.35 /парче US $ 8.48 /парче US $ 11.76 /парче US $ 0.51 /парче US $ 2.4 /парче US $ 2.35 /парче US $ 4.46 /парче US $ 1.94 /парче US $ 2.55 /парче US $ 2.5 /парче US $ 4.14 /парче US $ 1.56 /парче US $ 0.82 /парче US $ 0.88 /парче US $ 1.61 /парче US $ 1.63 /парче US $ 1.94 /парче US $ 1.77 /парче САД $ 1.9 /парче
25 Pcs/трговија на Големо Pryme Ангел Bola Топката Кристал Шупливи Engelsrufer Кафез Ѓердани Приврзоци за Среќна Жена Подарок Накит 24mm L048
Забелешка : Овој производ не содржи топки, Само го продаде кафез и синџир на
Answer : ___________________________ Note : DIY топката и крилја може да се продаваат поединечно во нашата продавница
Ние сме фабрика

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
L048
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
ангел bola
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
Пренатална Образование
Компатибилност:
Никој
боја:
КС злато, розово злато, антички сребрен, имитација platinunm,Светла сребро.
Големина:
24mm
Должина:
80cm
Свеж

Избор на клиенти