.

.

New
Shellhard Среќа турски Сино Стакло уроци Амајлија Трендовски Виси Шарм Автомобил Канцеларија Ѕид Декорација Дома Декор 7cm

Shellhard Среќа турски Сино Стакло уроци Амајлија Трендовски Виси Шарм Автомобил Канцеларија Ѕид Декорација Дома Декор 7cm

DEN 189.00
DEN 252.00

Стока
Достапно.


GY0001674
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет!
Тип : турски уроци амајлија
Боја : Сина
Материјал : Стакло
Дијаметар : 7cm/2.8"
Повод : Дом,Автомобил,Канцеларија и слично
Количина : 1pc
Пакет се вклучени :
1 x турски уроци амајлија
Answer : ___________________________ Note :
1. Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2. Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Превозот преку ЕМС 5-15 workdays преку Хонгконг Пост Воздух Mail 15-50workdays.Другите 30-60 дена.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
Shellhard
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
Приврзоци
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
Свеж

Избор на клиенти