.

.

New
PN103 Тибетската Школка Морски Полжав Месечината Амајлии Pendant Antiqued Етничка Тибет Шарени Камен Мантрата Нп Pendant

PN103 Тибетската Школка Морски Полжав Месечината Амајлии Pendant Antiqued Етничка Тибет Шарени Камен Мантрата Нп Pendant

DEN 623.52

Стока
Достапно.


Слика :
Опис :
Материјал : Месинг
Камен : Тиркизна,Lapis,Корални клипови
Големина : Долг од двете страни : 6.1 см Ширина : 2.6 cm
Модел : Нп
Pendant Доаѓаат со Синџир
За Мантрата Нп :
6 зборови мантрата Om Mani Padme Hum содржи суштината на Будизмот. Нп е благословен да се постигне совршенство во практиката на великодушност
Шопинг Совети :
*Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги стави во Еден шопинг количка, и изберете ја Истата превозот начини, на овој начин, ќе треба да плати само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Повратни информации :
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет! Повеќе За Производот

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Ѕвезда
Материјал:
Школка
Приврзоци Тип:
Solitaire
Број На Модел На:
14000103
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Функција:
Тибетската амајлија приврзоци
Метал:
Дувачкиот
Камен:
шарени камен клипови
Долго од двете страни:
6.1 CM
Ширина:
2.6cm
Потекло:
Непал
Шема:
Om
Свеж

Избор на клиенти