.

.

New
Круг Купидон Намали Големи Циркони CZ Четири Канџи Бело Злато Боја 18 Кутија Синџир Pendant Ѓердан Партија бижутерија за Жени, Девојки

Круг Купидон Намали Големи Циркони CZ Четири Канџи Бело Злато Боја 18 Кутија Синџир Pendant Ѓердан Партија бижутерија за Жени,

DEN 184.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


По-продажбата на Услугата :
1.На овој начин, Купувачот треба да се јавите на Логистичка Компанија и да направи штета. Ние се обидуваме се потрудиме да се прикаже оригиналната боја на предмети,но тоа е само за референца само, во вид главно.Вашиот вид разбирање ќе бидат високо ценети.Ние ја прифати замена за било која причина во рок од 30 дена,но купувачот треба да биде одговорен за Врати Превозот Надомест, во меѓувреме,купувачот треба да бидете сигурни дека вратени предмети се во нивната оригинална услови.Ние не сме одговорни за било каква увоз на даноци или царински давачки.^^
Сакате да уживате во вашиот живот секојдневието!
. Како големина се мери од страна на самите себе, тоа може да има опсег од 1-3мм за Грешка.
Ние и ветуваме дека ќе им понуди на задоволување на решение за вас.Но, нашата цена е речиси блиску до цена, па дури и во загуба.
Сите стоки ќе биде базиран на вистински производ примени.
Превозот :
1.Тоа ќе бидат високо ценети за да ни остави Позитивен Фидбек или 5 ѕвезди.
Пакет :
Како Меѓународен Превозот Надомест е многу скапо и Товарни зависи од тежината,прилично пакет значи тешка тежина и поголем товар, па јас сум толку жал ми е дека ние може да го користат само Обична Пакет.
Опис :
Во вид на фотографии
Состојба : 100% Нови
Големината на Ѓердан : За 45см
Големината на Pendant : Околу 10*17 MM
Пакување : Меур Торба
1.(викенд одмор исклучени)
2.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AAN060
Пол:
Жените
Бренд Име:
SmileSunshine
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кубен Циркони
Свеж

Избор на клиенти