.

.

New
YIKALAISI 2017 Бисер Накит Природните Слатководни Бисери Принцеза Ѓердан Приврзоци 925 Фунта Сребрен Накит За Жените свадба

YIKALAISI 2017 Бисер Накит Природните Слатководни Бисери Принцеза Ѓердан Приврзоци 925 Фунта Сребрен Накит За Жените свадба

DEN 432.00
DEN 2539.20

Стока
Достапно.


Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовник
Ако цел денес,ние испрати кутија и сребро платно како подарок!!!
Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Детали

Гем Боја:
Бела, Црна, Розова, Виолетова
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Pendant Големина:
9-10 mm
Сертификат Број:
---
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
YIKALAISI
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Certificate Type:
CNAS
Број На Модел На:
Бесплатен превозот
Обликотшема:
факелот
Материјал:
природните слатководни бисер
бисер големина:
9-10 mm
Должина:
45 cm
Други:
ако треба други должина,ве молиме контактирајте ме
Метал:
925 sterling silver/циркони
Свеж

Избор на клиенти