.

.

New
Топла Продажба на 3 Дизајн Стил, Сребрен Крст 316L не ' Рѓосувачки Челик Pendant Ѓердан Луцифер Сатаната Сатанизам накит Висок Квалитет

Топла Продажба на 3 Дизајн Стил, Сребрен Крст 316L не ' Рѓосувачки Челик Pendant Ѓердан Луцифер Сатаната Сатанизам накит Висок

DEN 259.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
40-60days
Хонгконг пост воздух mail
Слободни
Yes
40-60days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Боја : Исто како pict ure
Материјал : висок Квалитет на 316 L не ' Рѓосувачки Челик
pendant : како на сликата
Синџир : Слободен Синџир како слика
Состојба : Висок Квалитет 100% Сосема Нов
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме!
. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Бренд Име:
Granny Шик
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
316L
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
29mm*17mm 42mm*24mm 57mm*33mm
neckalce големина:
24 3мм
Свеж

Избор на клиенти