.

.

New
10pcs/многу Природни Аме thyst Кварц сребро Кауција Хексагонални Точка Реики Чакра Камења Ѓердани Обетки Pendant Монистра Накит Занает

10pcs/многу Природни Аме thyst Кварц сребро Кауција Хексагонални Точка Реики Чакра Камења Ѓердани Обетки Pendant Монистра Накит

DEN 807.00
DEN 858.24

Стока
Достапно.

Со нетрпение очекувам да соработуваат за вас
Пакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Шопинг - Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена. - За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
- Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење. Ве молиме да комуницирам со нас, ние ја гарантира најголема напори за да се обезбеди вашите интереси,ве молиме да се разбере нас. Ако ви е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
- Точка(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји.
- Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 . За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината.
Политика На Враќање
Кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да ги споделите со повеќе креаторите исто како мене.
- Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
YF035
Материјал:
природни аметист
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Обликот:
точка
Големина:
10x42mm
quanlity:
10pcs/многу
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти