.

.

New
Arrowhead форма Природата Камен Moxico Agates Парче Плоча Шарм Pendant За Ѓердан Накит Одлуки MY1443

Arrowhead форма Природата Камен Moxico Agates Парче Плоча Шарм Pendant За Ѓердан Накит Одлуки MY1443

DEN 1300.00
DEN 1368.00

Стока
Достапно.


За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Ахат
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
MARUCOL
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
MY1443
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
arrowhead
Свеж

Избор на клиенти