.

.

New
Како Го Закачи Природни Tigereye Pendeloque Намали Тигар Траверза Дух Нишалото Pendant Мажите И Жените Испорака Кожа Јаже

Како Го Закачи Природни Tigereye Pendeloque Намали Тигар Траверза Дух Нишалото Pendant Мажите И Жените Испорака Кожа Јаже

DEN 369.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти