.

.

New
Ангел Bola 10pcs/Многу Големо 2018 Нов Цвет Шема Кафез Хармонија Bola Топката Locket Кафез Бремени Pendant Накит за Подарок

Ангел Bola 10pcs/Многу Големо 2018 Нов Цвет Шема Кафез Хармонија Bola Топката Locket Кафез Бремени Pendant Накит за Подарок

DEN 1521.00
DEN 1521.12

Стока
Достапно.

Тоа ќе се зголеми поврзаноста помеѓу мм и бебето. На истиот начин на кој играње релаксирачката музика на вашето неродено бебе може да sooth и да ги смири, Мексиканската Bola е, исто така, рече дека за да им помогне во текот на болничкиот како бебето може да виолина со тоа вист мајката носи како ѓердан и благотворно chimes имаат ист фантастичен ефект. Тоа е најдобар подарок за секоја мајка ми-да се биде и голем сувенир за мајки по бебиња се родени, за сеќавајќи се тие убави времиња.69 : 10piece кафез само (без внатрешниот топката и без мозок)
Зошто да изберат нас? ние гарантираме тоа го направи со висок квалитет,Тоа е безбедноста за бремени жени !
Повеќе harmomy bola свири топката во нашата продавница за продажба, се добредојдени да се
кликнете на сликата за да го купи тоа сега :
Почитувани Купувачот, овие елементи се направени од страна на нашата фабрика. Во исто време, ние може да ги прифати големо цел, и може да ги направи врз основа на нашите нарачка. На pendant има благотворно свири мелодијата дека ќе се смират бебе по раѓање. На ѓердан, исто така може да се користи како старечки ѓердан како бебето може да се игра со pendant чување на бебе во будна состојба да ги врши медицинска сестра. Ќе се чувствувате бебе трепет во стомакот. Оваа прекрасна рачно изработени pendant прави најдобар подарок за секоја градина-да-биде и може да се носи пред и долго откако бебето е родено. Во дена подоцна, бебе ќе се чувствува смирени и среќен кога го слушнеме тоа.99 : 10piece кафез +10piece мозок (без внатрешниот топка)
$31.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Бренд Име:
Eudora
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
ангел bola
Услови:
100% Сосема Нов Ангел Bola
Материјал:
сребро позлатен на бакар
is_customized:
Yes
Функција:
2016 Година Нови Пристигнување Хармонија Bola Locket Кафез
Стил:
2016 година Нови Пристигнување Моден Стил за бремени жени
Име на производ:
Ангел Повикувачот,Хармонија Bola Locket Кафез
Количина:
10Piece хармонија locket кафез
Кафез боја:
сребрена боја
кафез големина:
20mm
Свеж

Избор на клиенти