.

.

New
Valily Накит Mens Ѓердан Черепот на Главата Со bluetooth слушалки Pendant Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Мода Злато Earephones Pendant

Valily Накит Mens Ѓердан Черепот на Главата Со bluetooth слушалки Pendant Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Мода Злато Earephones

DEN 239.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Функција:
Фитнес Тракер
Бренд Име:
Valily Накит
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
YU43
Свеж

Избор на клиенти