.

.

New
Природни Црн Камен Прав Yellow Purple Обична Вода Фокс Жена Фонд Регрутира Праска Цвет Мода Украси Роденденски Подарок

Природни Црн Камен Прав Yellow Purple Обична Вода Фокс Жена Фонд Регрутира Праска Цвет Мода Украси Роденденски Подарок

DEN 235.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
Етничките стил
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Кристал и полу скапоцени камења:
во прав
Шема:
Мечка / свиња / small animal
Без Разлика Дали Или Не На Самото Место:
Стоки на залиха
Мозаик материјал:
Не инкрустирани
Состојба:
Бренд Нови
Цена опсег:
10-19.99 елемент
Xinqite:
Свежо Печени
Свеж

Избор на клиенти