.

.

New
lanseis 10pcs викинг Valknot pendant на куп на убиените нордиска буква симбол мажите ѓердан

lanseis 10pcs викинг Valknot pendant на куп на убиените нордиска буква симбол мажите ѓердан

DEN 1344.00

Стока
Достапно.


pendant ГОЛЕМИНА : 40mmx40mm

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LANSEIS
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Круг
Обликотшема:
Крстот
Големина:
40mmx40mm
Свеж

Избор на клиенти