.

.

New
Отворање На Светлината Природни Црна Двојно Камен Храбри Војници Безбедност Pendant Тока Подарок Хокеј На Богатство Транспорт Човек Жена Украси

Отворање На Светлината Природни Црна Двојно Камен Храбри Војници Безбедност Pendant Тока Подарок Хокеј На Богатство Транспорт

DEN 1243.00
DEN 1775.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
Етничките стил
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Кристал и полу скапоцени камења:
obsidian
Без Разлика Дали Или Не На Самото Место:
Стоки на залиха
Мозаик материјал:
Не инкрустирани
Состојба:
Бренд Нови
Цена опсег:
101-200 елемент
Xinqite:
Свежо Печени
Свеж

Избор на клиенти