.

.

New
Бела Калцедон Грав Монистра Вени Gem Камен Градина Грав Приврзоци Слободни Ѓердан Мода Жена човек Накит

Бела Калцедон Грав Монистра Вени Gem Камен Градина Грав Приврзоци Слободни Ѓердан Мода Жена човек Накит

DEN 302.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Детали

Метална боја:
35mmx13mmx9mm, 45mmx16mmx10mm
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Sauteed Зелен Грав
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти