.

.

New
Црна Јао Природни Црна Obsidian Pendant Мажите И Жените Пари Pendant Накит Manufactor Трговија На Големо

Црна Јао Природни Црна Obsidian Pendant Мажите И Жените Пари Pendant Накит Manufactor Трговија На Големо

DEN 1310.00
DEN 1871.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Геометрија тип
Обликотшема:
Лице
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Стил:
мажите и жените општи
погоден за давање на подарок прилики:
Рекламирање, промоција на продажба
Свеж

Избор на клиенти