.

.

New
Природни Прав Кристал Оригинални Камен Прав Оригинални Ши Diaozhui Не Џемпер Синџир / Чакал Pendeloque Намали Мажите И Жените Фонд

Природни Прав Кристал Оригинални Камен Прав Оригинални Ши Diaozhui Не Џемпер Синџир / Чакал Pendeloque Намали Мажите И Жените

DEN 403.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Лице
Број На Модел На:
Природни кристал / полу скапоцени камења
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Без Разлика Дали Или Не На Самото Место:
Стоки на залиха
Цена опсег:
1.00-9.99 елемент
Xinqite:
Свежо Печени
Свеж

Избор на клиенти