.

.

New
Природни Црна Obsidian Pendeloque Намалување На Кинески Хороскопски Свиња Светец-Заштитник Основа На Животот На Буда И Жените Рок

Природни Црна Obsidian Pendeloque Намалување На Кинески Хороскопски Свиња Светец-Заштитник Основа На Животот На Буда И Жените

DEN 201.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

големина 62*40*12 MM
50*32*12 MM.
Дефиниција заштита кодот

Детали

Метална боја:
60mmx40mmx13mm, 50mmx32mmx12mm
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
Етничките стил
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Шема:
хороскопски знак
Xinqite:
Свежо Печени
Свеж

Избор на клиенти