.

.

New
Природни Црна Obsidian Безбедност Pendant Тока Везана Една врата Основа На Животот На Буда Ѓердан Црна Obsidian Pendant Човек

Природни Црна Obsidian Безбедност Pendant Тока Везана Една врата Основа На Животот На Буда Ѓердан Црна Obsidian Pendant Човек

DEN 974.00
DEN 1391.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
542-23
Кристал и полу скапоцени камења:
obsidian
Шема:
Мечка / свиња / small animal
Без Разлика Дали Или Не На Самото Место:
Стоки на залиха
Цена опсег:
50.1-100 елемент
Xinqite:
Свежо Печени
Свеж

Избор на клиенти