.

.

New
Вистинска Златна Rutile Pendant 925 Sterling Silver 51 ММ 9 9 G AP1014

Вистинска Златна Rutile Pendant 925 Sterling Silver 51 ММ 9 9 G AP1014

DEN 1171.00
DEN 1259.04

Стока
Достапно.

Вистинска Златна Rutile Pendant 100% 925 фунта сребро, 51 mm, 9.9 g, AP1014
Опис
51 mm,
9.9 g
камен големина : 27 x 17 милиметри Плаќање ве Молиме да обрнете веднаш Испорака детали Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр. Ќе дојде со една Убава Накит кутија Услови на продажба
.Врвен Квалитет на камен .Врвен Квалитет на изработка . %100 Вистинска Природа скапоцен камен
.%100 сребро 925
Било Измама сребро 925, ќе биде 10 пати парите назад
.Врати се прифатени од 14 дена по добивањето на објект За нас Ние сме искрени продавачот, Нашата цел е да ги задоволи сите купувачи

Детали

Главниот Камен:
Никој
Бренд Име:
Утопија Скапоцен Камен
Стил:
Класичен
Certificate Type:
GIC
Метали Тип:
Сребро.
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Свеж

Избор на клиенти