.

.

New
lanseis 1pcs Дрвото на животот pendant ,викинг дрво ѓердан равен ѓердан pendant црна птица накит

lanseis 1pcs Дрвото на животот pendant ,викинг дрво ѓердан равен ѓердан pendant црна птица накит

DEN 192.00

Стока
Достапно.


pendant ГОЛЕМИНА : 30mmx30mm

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LANSEIS
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Круг
Обликотшема:
Крстот
Големина:
30mmX30mm
Свеж

Избор на клиенти