.

.

New
10pcs Мода Гроздобер Сребро Greyhound Куче Шарм Изјава Јака Ѓердан Краток Синџир Ѓердани Приврзоци Накит B241

10pcs Мода Гроздобер Сребро Greyhound Куче Шарм Изјава Јака Ѓердан Краток Синџир Ѓердани Приврзоци Накит B241

DEN 352.00
DEN 541.44

Стока
Достапно.


Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Големина Должина : 45см; Состојба : 100% Сосема Нов. КОЛИЧИНА : 1pcs/торба
боја : како на сликата
Тип : Трговија На Големо
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
B241
Свеж

Избор на клиенти