.

.

New
10PCS/Многу Кристал Кристал Декорирани Злато на Ѕвонење Легура Глеѓ Принцеза Тиква Превоз Накит Ѓердан Приврзоци трговија на Големо

10PCS/Многу Кристал Кристал Декорирани Злато на Ѕвонење Легура Глеѓ Принцеза Тиква Превоз Накит Ѓердан Приврзоци трговија на

DEN 864.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


1 : ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на пакетот. Ако не сте го добиле вашиот пакет ,
ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери за што веднаш штом ќе може да.
Пакет содржина : на производи што го наредил,а 1 мал подарок.99 /многу
парчиња / многу
50pcs/број 17*13 MM Злато тон нафта капка хривнија накит шарм DIY глеѓ легури на метал убавина главата телефон синџир шарм US$ 20. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; или
ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека
тоа е точно.99 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо најновите 30pcs 15*14mm симпатична животно овци масло капка хривнија накит шарм DIY злато на ѕвонење позлатен метални легури DIY шарм US$ 17.
Фабрика Директни Продаде DIY Накит Приврзоци
Prouducts детали :
Големина : околу 50*45mm
Облик : како на сликата
Материјал : кристал кристал бисер легури на метал
Употреба : DIY накит
Пакување : во врска со 10pcs по торба
Боја : како на сликата,ако ви требаат посебни количина за некои бои,ве молиме, ве молиме контактирајте ме пред ставање на ред.
2 : ве молиме наплата на пакет рок од 7 дена по сте го добиле.
Објектите може да изгледа помал од слики емисии,ве молиме да обрнете внимание
да големини информации,благодарам многу!
Како да нарачате повеќе од 1 предмет :
Пакување детали :
Испорака детална :
1. Ние можеме да работиме заедно за да
реши спорот. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време
во царинење или друга причина.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот Дното заградата ретро chrysanthemum цвет коса додатоци Flatback 30pcs глеѓ хривнија накит diy метал шарм US$ 20.(слободен epacket превозот до НАС)
4. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.

Детали

Метална боја:
светло розова
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
масло се откажат од легиран шарм
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Компатибилност:
DIY
Функција:
DIY
Обликотшема:
превоз
Метали Тип:
Легура
боја:
како ваш избор
Материјал:
Легура
Обликот:
како слика
Количина:
10pcs
Пакување:
10pcs/торба
Големина:
околу 50*45mm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти