.

.

New
10pcs Мода Гроздобер сребро Индискиот Главата Шарм Изјава Јака Ѓердан Краток Синџир Ѓердани Приврзоци Накит B218

10pcs Мода Гроздобер сребро Индискиот Главата Шарм Изјава Јака Ѓердан Краток Синџир Ѓердани Приврзоци Накит B218

DEN 355.00
DEN 546.24

Стока
Достапно.

Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Големина Должина : 45см; Состојба : 100% Сосема Нов.
Материјал : Антички бакар КОЛИЧИНА : 1pcs/торба
боја : како на сликата
Тип : Трговија На Големо
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
B218
Свеж

Избор на клиенти