.

.

New
сребрен Ѓердан, сребро позлатен Pendant мода накит , крстот interlaced сјајна /cefakvma dvnammua LQ-P069

сребрен Ѓердан, сребро позлатен Pendant мода накит , крстот interlaced сјајна /cefakvma dvnammua LQ-P069

DEN 72.00
DEN 114.72

Стока
Достапно.

Димензии : cm Тежина : g

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Pendant
Повод:
Партија
кодот:
P069
cefakvma:
cegakvna
cehakvoa:
ceiakvpa
Метал Тип:
сребро позлатен бакар
Метал:
925
Свеж

Избор на клиенти