.

.

New
925 фунта сребрен Ѓердан, сребро 925 Pendant мода накит , пеперутка сјајна шупливи /ceoakvva dvwamnda LQ-P097

925 фунта сребрен Ѓердан, сребро 925 Pendant мода накит , пеперутка сјајна шупливи /ceoakvva dvwamnda LQ-P097

DEN 358.00
DEN 376.32

Стока
Достапно.

Димензии : cm Тежина : g

Детали

Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Pendant
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Повод:
Партија
кодот:
P097
ceoakvva:
cepakvwa
ceqakvxa:
cerakvya
Свеж

Избор на клиенти