.

.

New
да може да се меша бојата! Panpan мин teardrop форма(25мм*18mm) 316L магнетни не ' рѓосувачки челик Варијабилна locket со кристали

да може да се меша бојата! Panpan мин teardrop форма(25мм*18mm) 316L магнетни не ' рѓосувачки челик Варијабилна locket со кристали

DEN 283.20

Стока
Достапно.

Добредојдовте На Нашата Продавница ! Ali Express веб-Сајт : ДОБАР КВАЛИТЕТ, НАЈДОБРА ЦЕНА, ЦЕНА-ЕФИКАСЕН! Ние Само Го Продаде Најдобар Квалитет На Производи!!! Почитувани Купувачи
Ако сакате да повеќе попуст, ве молиме контактирајте со нас.
Ние photed oursevles,она што го гледате е она што ќе добиете!
молиме забележете :
1.на овој линк е за обезбедува бои да се избере : сребро . злато .розово злато. чоколадо.
црна. виножито
2.ако изберете " Custom стилови ",pls оставете порака на бои што сакате
и соодветната количина,
На пример : сребро.1 компјутери
злато4 компјутери
blck 5pcs
....
3. Ако не ни кажуваат кои бои сакате , ние ќе превозот за топла продажба
бои за вас

Детали

Метална боја:
сребро, злато, розово злато, црна, чоколадо
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
пп-30
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
Carvort
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти