.

.

New
10pcs Мода Гроздобер сребро Компас Шарм Изјава Јака Ѓердан Краток Синџир Ѓердани Приврзоци Накит трговија на Големо B192

10pcs Мода Гроздобер сребро Компас Шарм Изјава Јака Ѓердан Краток Синџир Ѓердани Приврзоци Накит трговија на Големо B192

DEN 336.00
DEN 516.48

Стока
Достапно.

Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Големина Должина : 45см; Состојба : 100% Сосема Нов.
Материјал : Антички бакар КОЛИЧИНА : 1pcs/торба
боја : како на сликата
Тип : Трговија На Големо
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B192
Свеж

Избор на клиенти