.

.

New
сребрен Ѓердан, сребро позлатен Pendant мода накит , крстот interlaced сјајна /genaovua hvvaqnca LQ-P069

сребрен Ѓердан, сребро позлатен Pendant мода накит , крстот interlaced сјајна /genaovua hvvaqnca LQ-P069

DEN 48.00
DEN 436.80

Стока
Достапно.

Димензии : cm Тежина : g

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Pendant
Повод:
Партија
кодот:
P069
genaovua:
geoaovva
gepaovwa:
geqaovxa
Свеж

Избор на клиенти