.

.

New
40x52mm Природни Украси Multicolor Abalone Paua Море Бисер школки Приврзоци Божиќ Жени, Девојки Подароци Накит Одлуки Дизајн

40x52mm Природни Украси Multicolor Abalone Paua Море Бисер школки Приврзоци Божиќ Жени, Девојки Подароци Накит Одлуки Дизајн

DEN 252.00
DEN 366.24

Стока
Достапно.


Политика На Враќање :
Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!
Транзит време е за 15-30days.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Школка
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
YCH0639
Свеж

Избор на клиенти