.

.

New
2017 мода природна розова кристал камен наведнуваат срцето приврзоци шарм одговара накит прави добар квалитет на Големо 50pcs/многу слободни

2017 мода природна розова кристал камен наведнуваат срцето приврзоци шарм одговара накит прави добар квалитет на Големо 50pcs/многу

DEN 1033.00
DEN 1291.20

Стока
Достапно.


Камен Големина : 20 мм*15mm *5mm
Боја : Како на сликата
Материјал : роза кварцен камен
MOQ : 50 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Бренд Име:
fanren
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти