.

.

New
БЕСПЛАТЕН превозот> >>>>ААА Убава 13x18mm Бисер Ѓердани 18 WEQR

БЕСПЛАТЕН превозот> >>>>ААА Убава 13x18mm Бисер Ѓердани 18 WEQR

DEN 613.00
DEN 767.04

Стока
Достапно.

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе бесплатен превозот од DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Повратни информации
1. Ви благодариме!
Политика На Враќање
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако НЕ сте задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете. Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на Aliexpress како превозот адреса за стока.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Добредојдовте на нашата продавница!!!
Добредојдовте на мало и големо!
Најниска цена! Врвен квалитет!
Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;
Превозот
1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail. да повеќето земји во Европа. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш по уплатата. превозот времето е 10-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија).

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА
Свеж

Избор на клиенти