.

.

New
MU150907893 Отвори Кристал Citrin е Кристално Кластер Pendant Шарм

MU150907893 Отвори Кристал Citrin е Кристално Кластер Pendant Шарм

DEN 3264.00

Стока
Достапно.

ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод. И купувачите треба да биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Големината или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации; ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.5 инчи во мерењето. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако се врати на наплата е можно. Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
Спецификација
Материјал : џаспер &купер
Големина : прибл. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.30mmx25mm
Shippment
1. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
MU150907893
Бренд Име:
MUDULLA
Свеж

Избор на клиенти