.

.

New
Трговија на големо Цена 30PCS Rhinestones Отвори Круг Hallow Од Нафта Капка Ајфеловата Кула Накит Pendant Шарм Злато на Ѕвонење DIY Легура Шарм

Трговија на големо Цена 30PCS Rhinestones Отвори Круг Hallow Од Нафта Капка Ајфеловата Кула Накит Pendant Шарм Злато на Ѕвонење

DEN 971.00
DEN 1213.92

Стока
Достапно.


2 : Предмети ќе биде предаден за 2-7 дена по што се провери вашата исплата.99 /торба
Бесплатен Превозот Мешани Бои 20 PCS Мини Цел Масло Капка Зголеми Цвет Хривнија Накит Шарм Глеѓ Лебди Locket Ѓердан Pendant US$ 9.25 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS Мешани Бои Девојки Главата Форма Масло Капка Накит Шарм со Цвет Декорација DIY Глеѓ Шарм US$ 8. Тоа ќе ни помогне многу.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Може да ми даде попуст?
Да, ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви нудиме брза експрес за слободни?
Да, ние нудиме бесплатно брзо изразат ако вашите нарачки " вредност пристигне се исполнат нашите барање
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот .89 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS Цртан филм Момче Накит Шарм Злато на Ѕвонење Позлатен Мешани Бои Масло Капка Злато Тон Метал Хривнија Шарм US$ 7.99 /торба
Нови Пристигнување Мини Цел 26*28 MM Мешано Масло Пад на Животните Симпатична Мечка Форма Легура Накит Pendant Шарм DIY Модна Телефон Синџир Шарм US$ 9.75 /торба
Најновите Мини Цел 20pcs се Меша Бои Кристал Кристал Цвет Копчиња Злато на Ѕвонење Позлатен Масло Капка DIY Коса, Накит Flatback Копчето US$ 8.
3 : Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме
порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби,или ние ќе брод вашата
предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса.

Детали

Метална боја:
микс, црна, бела
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
легура накит шарм
Компатибилност:
DIY оркестарот
Функција:
DIY оркестарот
Големина:
околу 19*21mm
Материјал:
метални легури
Пакување:
30pcs
Користење на:
diy нараквица и телефон синџир
Обликот:
како слика
превозот:
Бесплатен превозот
Попуст:
количина попуст на располагање
боја:
како слика
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти