.

.

New
9mm DIY Накит Наоди Материјали Метал Круна Pendant Додатоци За Жени Мода Природен Камен Бисери Џемпер Ѓердан Одлуки

9mm DIY Накит Наоди Материјали Метал Круна Pendant Додатоци За Жени Мода Природен Камен Бисери Џемпер Ѓердан Одлуки

DEN 192.00
DEN 256.80

Стока
Достапно.


1.9 mm DIY Накит Наоди Материјали Метал Круна Pendant Додатоци За Жени Мода Природен Камен Бисери Џемпер Neckalce Одлуки
2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми
3.Материјал : Циркон+Месинг
4.Занает : Микро-Инсерти
5.Стил : Мода Круна Pendant Додатоци
6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.
7. Нашата Продавница :
xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JUYA
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
Конектор Tassel Накит Pendant
Обликотшема:
круна
Име на производ:
Затворач Шарм Накит, Циркони Капа Шарм Злато Позлатен Круна Pendant
Материјал:
Дувачкиот+Циркони
позлата:
Злато/Бело Злато/Розово Злато
Големина:
35*16mm
Кристали:
ААА Австриската CZ Кристал Кристали
Dropshipping:
Aliexpress Стандард Dropshipping
круна стил:
Конектор Tassel Накит Pendant
потрошен материјал за накит трговија на големо:
Конектор Pendant Додатоци За Везана Накит
Користам Прилика:
Природен Камен Бисери Tassel Ѓердан DIY Одлуки
Безопасни :
никел, олово & кадмиум слободни
Свеж

Избор на клиенти