.

.

New
Вистински Sonora Зајдисонце Pendant 925 Фунта Сребрен Накит 64mm AP1040

Вистински Sonora Зајдисонце Pendant 925 Фунта Сребрен Накит 64mm AP1040

DEN 1535.00
DEN 1650.24

Стока
Достапно.

Вистински SONORA ЗАЈДИСОНЦЕ Pendant 100% 925 фунта сребрен Накит, 64mm, AP1040
Опис 64 mm 11.8 g Камен големина : 52 x 17 милиметри Плаќање ве Молиме да обрнете веднаш Испорака детали Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр. Ќе дојде со една Убава Накит кутија Услови на продажба
.Врвен Квалитет на камен .Врвен Квалитет на изработка . %100 Вистинска Природа скапоцен камен
.%100 сребро 925
Било Измама сребро 925, ќе биде 10 пати парите назад
.Врати се прифатени од 14 дена по добивањето на објект За нас Ние сме искрени продавачот, Нашата цел е да ги задоволи сите купувачи

Детали

Главниот Камен:
Никој
Бренд Име:
Утопија Скапоцен Камен
Стил:
Класичен
Certificate Type:
GIC
Метали Тип:
Сребро.
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Свеж

Избор на клиенти