.

.

New
MU150907826 Отвори Пиштол Црна и Јасно Кристал Опал ТОЧКА Pendant Oplite Молив Точка Pendant Шарм

MU150907826 Отвори Пиштол Црна и Јасно Кристал Опал ТОЧКА Pendant Oplite Молив Точка Pendant Шарм

DEN 2740.80

Стока
Достапно.

Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти. ако најдете големината на производите не ви одговара, можете да.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP09 Кварцен Кристал Точка, Сребро Натопена Кварцен Кристал Pendant 20-26mm x 12-15mm (Случаен во ОБЛИК) САД$ 50.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP15 Суровини Аметист Ѓердан Pendant Пурпурна Аметист Камен Pendant Пурпурна Druzy 28mm-38mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките на 3 дневна вашиот приемот на предмети за било каква причина.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP05 Druzy Накит Pendant Сина Geode Ахат Парче Druzy Drusy Pendant Злато Остро 41mm-46mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58. Нормално разликите во големината приближно 0. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.22 /многу
9 парчиња / многу
Ж-TB03 Титаниум Пурпурна Кварц Стапови, Кристално Поени, Шила, Drilled Briolettes Монистра 16 инчен Влакно 12 до 36 mm US$ 16.98 /парче
Shippment
1. Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.98 /парче
Ж-TB01 Титаниум Сина Кварц Стапови Кристал Поени Drilled Briolettes Монистра 16 инчен Влакно 12-36 мм Долго US$ 16.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP10 Аметист Точка, Злато позлатен Аметист Кристал Pendant 30мм x 15mm (Случаен во ОБЛИК) САД$ 50.99 /многу
9 парчиња / многу
Ж-DP03 9pcs Мешавина Боја Круша Druzy Ахат Pendant За Ѓердан,Earings 13mm-25mm(Случаен во ФОРМА И БОЈА), US$ 41.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP14 Злато Остро Суровини Аметист Ѓердан Pendant Пурпурна Аметист Камен Pendant Пурпурна Druzy 28mm-36mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
MU150907829
Бренд Име:
MUDULLA
Обликотшема:
точка
Свеж

Избор на клиенти