.

.

New
БЕСПЛАТЕН превозот> >>>> АА+ ВИСТИНСКИ 187-8мм АА+ AKOYA БЕЛА барок БИСЕР ЃЕРДАНИ LK+01

БЕСПЛАТЕН превозот> >>>> АА+ ВИСТИНСКИ 187-8мм АА+ AKOYA БЕЛА барок БИСЕР ЃЕРДАНИ LK+01

DEN 729.00
DEN 911.04

Стока
Достапно.

Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на Aliexpress како превозот адреса за стока.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе бесплатен превозот од DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Повратни информации
1. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш по уплатата.Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество.
Добредојдовте на нашата продавница!!!
Добредојдовте на мало и големо!
Најниска цена! Врвен квалитет!
Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;
Превозот
1.ние исто така, обезбеди express со ЕМС(5-10 дена),од страна на DHL(4-7days) или UPS-от(4-7 дена). Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. да повеќето земји во Европа. Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $20 или повисоко. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА
Свеж

Избор на клиенти