.

.

New
DANGGAO мода Најновите Ретро Бебе 3D Зајакот pendant Ѓердан за жените Симпатична Зајаче Pendant Ѓердан Деца Подарок Накит

DANGGAO мода Најновите Ретро Бебе 3D Зајакот pendant Ѓердан за жените Симпатична Зајаче Pendant Ѓердан Деца Подарок Накит

DEN 873.00
DEN 1343.52

Стока
Достапно.

) Пакет Големина : 20cm x 20cm x 20cm (7.
Опис на производот
Најновите Ретро Бебе 3 D Зајакот Ѓердан Симпатична Зајаче Pendant Ѓердан Деца Подарок Накит12pcs/многу
Роденденски Подарок Ѓердан Љубовник Подарок Ѓердан Зајакот Ѓердан Ретро Накит Ретро Ѓердан
Драги пријатели на :
Прво на сите, ви благодариме за посетата на мојот продавница!
Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!
2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 150, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн.
Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе си
Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
Диви, личност, многу популарна
Материјал : z inc Алуминиум ,месинг
Пакување Детали
Единица Тип : многу (12 парчиња/многу) Пакет Тежина : 0. за вашата пратка,ви благодариме!
3 : Кога сте ја одбрале од Кина Пост или e Packet, ние секогаш да ви обезбеди бесплатен превозот,ви благодариме повторно!
4 : За производи времето на испорака, не треба долго време да се чека за 14 дена некаде, ние ќе направи максимални напори за да гарантира за квалитетот и квантитетот да го завршите вашето купување,благодарение толку многу!
Карактеристики :
Нов и висок квалитет.

Детали

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато во Боја, Антички Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
DANGGAO
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Свеж

Избор на клиенти