.

.

New
Mytys Злато Мрежа Кристал Круг Pendant Ѓердан Solitaire Pendant Изјава Ѓердан Pendant Накит GP Моден Додаток CN341

Mytys Злато Мрежа Кристал Круг Pendant Ѓердан Solitaire Pendant Изјава Ѓердан Pendant Накит GP Моден Додаток CN341

DEN 565.00
DEN 941.28

Стока
Достапно.


Mytys Злато Мрежа Кристал Круг Pendant Ѓердан Solitaire Pendant Изјава Ѓердан Pendant Накит GP Моден Додаток CN341
Цел Износ под $5 send via Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење на информации

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CN341
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
MYTYS
Обликотшема:
Круг
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Свеж

Избор на клиенти