.

.

New
Жените Накит природен бисер кристал светла бела шампањ еден цвет pendant школка мајка на бисер ѓердани црна кожа 18

Жените Накит природен бисер кристал светла бела шампањ еден цвет pendant школка мајка на бисер ѓердани црна кожа 18

DEN 336.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


Синџир Големина : околу 18 инчен 45см
( randomness стил )

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
N-0450
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Расположение Tracker
Свеж

Избор на клиенти