.

.

New
Трговија на големо и Мало Огромен Пеперутка Боја Оган Опал печат Сребрен Ѓердан Приврзоци Мода накит OP470A

Трговија на големо и Мало Огромен Пеперутка Боја Оган Опал печат Сребрен Ѓердан Приврзоци Мода накит OP470A

DEN 327.00
DEN 403.68

Стока
Достапно.

Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1.
Чекор 2 . Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2. Секој стил се тестира ,и да го положат
4.
Чекор 3 . Направи на раскрсницата на хартија.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
OP267A
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
Ayowei
Метали Тип:
сребро позлатен
Pendant Големина:
24x23mm
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Гем Боја:
боја
Главниот Камен:
опал
Метал Печат:
925 печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Pendant тежина:
3.12
Состојба:
Нови
Предавање на време:
Еден работен ден
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти