.

.

New
октопод со цвеќиња во внатрешноста Itailian lampwork murano стакло ѓердани приврзоци рачно изработени модни jewerly висока мода накит

октопод со цвеќиња во внатрешноста Itailian lampwork murano стакло ѓердани приврзоци рачно изработени модни jewerly висока мода

DEN 8067.36

Стока
Достапно.

Клиент е цел пристигна со производи во оштетена состојба. И вашата исплата ќе се објавени за нас откако ќе ги примите и среќни со вашата нарачка. Вашето купување се целосно заштитени од Aliexpress. Ние гарантираме за одговор во рок од 1 работен ден.Ние ќе испрати избрани боја за вашата нарачка. Плаќање & Купувачот Заштита Можете да изберете плаќање на вашите цел користење на кредитна картичка, запад унија, банкарски трансфер.
Gurantee Ние gurantee ќе ја прими стоката во добра состојба, во време. Shining Story Мода Накит трговија на големо - Посетете ја Нашата Продавница Shining Story е специјализирана трговија на големо евтини модни накит.
Ние ќе се препратат на стоки или надоместок, доколку го следново случи :
1. Ако имате посебни барање на бои, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Mup2283yh5
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти