.

.

New
Печат silverBlue оган Опал Мода накит Ѓердан PendantsHot онлајн продажба на Големо и Мало Жените е Кристално OP396A

Печат silverBlue оган Опал Мода накит Ѓердан PendantsHot онлајн продажба на Големо и Мало Жените е Кристално OP396A

DEN 303.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред. Три Животната Средина Позлатен
5.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации. Направи на раскрсницата на хартија. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2. Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем.
Само prong поставување со рака!
1. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
OP396A
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ayowei
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
сребро позлатен
Мин. цел:
1 buc
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Гем Боја:
Виолетова
Главниот Камен:
Аметист
Метали Тип:
сребро позлатен
Метал Печат:
925 печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Pendant тежина:
3.90 g
квалитет:
Висок
Свеж

Избор на клиенти