.

.

New
птица цвеќиња внатре Itailian lampwork murano стакло ѓердани приврзоци евтини мода jewerly висока мода накит

птица цвеќиња внатре Itailian lampwork murano стакло ѓердани приврзоци евтини мода jewerly висока мода накит

DEN 1090.56

Стока
Достапно.

Воздушно Mail пакет не пристигнале по долго време на Овие случаи се ретки, и ако ова некогаш се случува, ние ќе ве информира на рокот за испорака за вашите пакет, кој ќе биде околу 30 дена во зависност од регионот. : -) Сите ние имаме наведени бои во акции. Вашето купување се целосно заштитени од Aliexpress. Оддалечена област купувачи, ве молиме контактирајте со нас за ова. Превозот - Вашата цел се доставени од страна на професионални курир
Вкупно Цел вредноста Цел Цел>$150 Превозот метод Сингапур воздух mail услугата(Trackable) * DHL, Fedex, EMS, или не други комерцијални изразат компанија * Комерцијални експресна услуга е обично се користи за клиенти во САД, Канада, Европа, Австралија и Јужна Америка. Ако имате посебни барање на бои, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел.Ние ќе испрати избрани боја за вашата нарачка.
Нашата Служба за корисници Ако не сте задоволни, ние не сме среќни.
Ние обезбедуваме брза услуга кога ќе се соочи со проблем.
Ние ќе се препратат на стоки или надоместок, доколку го следново случи :
1. И вашата исплата ќе се објавени за нас откако ќе ги примите и среќни со вашата нарачка.
Gurantee Ние gurantee ќе ја прими стоката во добра состојба, во време. Посетете ја нашата продавница да видите повеќе : Големи Редовни Акции, Како ние пакет за вашата цел предмети се добро заштитени од меур торба и надворешниот картон. Ние си имаме свој професионален фабриката за правење на murano стакло накит.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Mup2253yh5
Метали Тип:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти