.

.

New
Гроздобер Круша 12x26mm 14Kt Жолто Злато Природен Дијамант Citrine Pendant Ѓердан Луксузен Дизајн за Жените ESR13

Гроздобер Круша 12x26mm 14Kt Жолто Злато Природен Дијамант Citrine Pendant Ѓердан Луксузен Дизајн за Жените ESR13

DEN 28591.00
DEN 30096.00

Стока
Достапно.

Ве молиме наведете вашите потреби по купување или крајот на аукција, а ние ќе ви испратиме обновено фактура. Купувачот е одговорно за цената на превозот до нас.
2) Дизајн Измена : Сите полу-држачи може да се измени за да се вклопи во една специфична големина/форма центар камен.19 кт
Намалување на : Круша (12x26mm)
Јасност На : Многу Добро
Метал Тип : Цврсти 14kt Златно-Жолта
Злато Тежина (грами) : 4. Ако ви се враќаат прилагодено објект (промена на големината на, дизајн измена, или дизајн репродукција), a $30 надоместок ќе бидат одземени од вашата наплата.62 кт
Намалување На : Круг
Јасност : SI
Боја : G-H Жолта Citrine : 100% Природни
Карат Тежина : 15.
Среќно & Среќен Наддавање!!. Дополнителни превозот бесплатно ќе се применуваат. Ако не сте задоволни со вашиот објект за било која причина, ние ќе издаде целосна наплата минус цената на превозот објект за вас.42 g
Стил : Дијамант Citrine Pendant без Синџир
Услуги На Клиентите :
Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка. Нема враќање е дадена ако дефект е предизвикан од злоупотреба на купувачи. Во случај на дефекти најде, само фабрички дефекти се прифатени како причина да се вратат. Ве молиме контактирајте ме за да се организира безбеден транспорт на вашиот gem камен. Ние НЕ се наплаќа restocking такса! Сите следниве услови мора да бидат исполнети, со цел за да добие целосна наплата : Точка мора да биде во неговата оригинална состојба покажува никакви знаци на истрошеност, оштетување, или промена.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Citrine
Метали Тип:
Жолто Злато
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ESR13
Метал Печат:
14k
Обликотшема:
Капка Вода
Certificate Type:
NGSTC
Страна Камен:
дијамант
Приврзоци Тип:
Дијамант Акцентирани
Бренд Име:
LOVERJEWELRY
Фабрика Адреса:
Гуангжу,Кина
Главниот Камен:
Никој
Главниот Камен Намали:
Круша 12x26mm
дијамант:
100% Природни
Дијамант Јасност:
SI
Дијамант Боја:
G-H
Дијамант Намали:
Круг
Злато Тежина (грами):
4.42 g
is_customized:
Yes
Certificate Type:
Никој
Свеж

Избор на клиенти