.

.

New
Фантастичен дизајн Симпатична Чевли Дизајн Син оган Опал Мода накит печат Сребрен Ѓердан Приврзоци OP421A

Фантастичен дизајн Симпатична Чевли Дизајн Син оган Опал Мода накит печат Сребрен Ѓердан Приврзоци OP421A

DEN 303.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

Мерење на должина,тогаш се circomference. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication. Три Животната Средина Позлатен
5.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам . Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем.
Само prong поставување со рака!
1. Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
OP421A
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ayowei
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
сребро позлатен
квалитет:
Висок
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Гем Боја:
Виолетова
Метали Тип:
сребро позлатен
Метал Печат:
925 печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Главниот Камен:
Аметист
Мин. цел:
1 Парче
Накит Тип:
Pendant
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти